Ako robíme mobilné aplikácie?

Vytvoríme vám mobilnú aplikáciu na mieru

Pri tvorbe každej mobilnej aplikácie hľadáme unikátne riešenie, ktoré najlepšie vystihne váš marketingový zámer a vaše potreby.

Od dobrého nápadu až po vydanie aplikácie

Potrebujete vytvoriť mobilnú aplikáciu? Porozprávajte nám o nej – aký cieľ má splniť, akými funkciami má disponovať, aké máte s ňou plány, kto je cieľová skupina. Pozorne si vás vypočujeme a položíme vám mnoho upresňujúcich otázok. Na základe konzultácií prevedieme dôkladnú analýzu možností a prispejeme kopou dobrých nápadov.

Zladíme požiadavky a funkcie do základného návrhu rozloženia prvkov aplikácie (wireframe), spustíme sériu testov a po úspešnom doladení vytvoríme dizajn. Počas vývoja každej mobilnej aplikácie dbáme na jej spoľahlivú funkčnosť, maximálnu použiteľnosť a rýchlosť, príjemné a zábavné ovládanie, prehľadnú navigáciu a dokonalú grafiku. Aj počas vývoja si pozorne vypočujeme vaše postrehy či pripomienky a pravidelne vás oboznámime s úspešným postupom prác.

Hotovú mobilnú aplikáciu znova dôkladne otestujeme a preveríme ju v skúšobnej prevádzke so skutočnými užívateľmi. Keď už niet čo zlepšiť :) uvedieme vašu novú aplikáciu na trh. To však nie je koniec – môžete s nami počítať aj pri analytike úspešnosti aplikácie, spustení reklamnej kampane na jej propagáciu a podľa vašich potrieb aj s ďalším vývojom aplikácie.

Vytvoríme vám mobilné aplikácie pre platformy:

  • Android,
  • iOS (pre iPhone, iPad, iPod),
  • WindowsPhone,
  • BlackBerry,
  • a multiplatformové aplikácie (HTML5, CSS, JavaScript).

Kontaktujte nás.

Webformulár