Vývoj mobilných aplikácií pre Windows Phone

Mobilné aplikácie pre Windows Phone

Navrhujeme a vyvíjame natívne aplikácie pre Windows Phone – najrýchlejšie rastúcu mobilnú platformu.

Mobilný operačný systém Windows Phone je celosvetovou „trojkou“ so značným odstupom za platformami Android a iOS. Je pomerne nový, ale každoročne zvyšuje svoj podiel na trhu. Najčastejším mobilným zariadením s Windows Phone sú smartfony Nokia. Windows Phone sú typické moderným dlaždicovým užívateľským prostredím (UI) s veľkým množstvom informácií a (oproti Androidu) s jednoduchším ovládaním. Keďže ide o uzavretý systém so striktne určenými podmienkami pre aplikácie, je Windows Phone pomerne rýchla a stabilná platforma.

Aplikácie pre Windows Phone sa distribuujú cez Windows Phone Store. Aj keď Windows Phone Store obsahuje podstatne menej mobilných aplikácií v porovnaní s Google Play a AppStore, neustále rastie. Nižší počet aplikácií zároveň znamená viac možností na presadenie vašej mobilnej aplikácie. Windows Phone neustále zaberá väčší trhový podiel a používajú ho aj vaši zákazníci. Využite tento trend a pridajte svoju aplikáciu do Windows Phone Store. My vám s tým pomôžeme.

Potrebujete aplikáciu pre Windows Phone? My vám ju navrhneme, vyvinieme a dostaneme do Windows Phone Store – kontaktujte nás.

Webformulár