Mobilné aplikácie – miliardový biznis na vzostupe

V dnešnej dobe už nie sú mobilné aplikácie pre Váš biznis optional (možnoťou), ale must have (nutnosťou). Ľudia trávia so svojím telefónom 5x viac času ako za PC a tento trend stále rastie. My Vám pomôžeme chytiť týchto zákazníkov a ponúknuť im niečo špeciálne.

Predaj smartfónov láme rekordy. Zároveň s tým naberajú na význame mobilné aplikácie – užitočné a/alebo zábavné programy rozširujúce funkcie a spôsoby využitia smartfónov všetkými smermi. Mobilné aplikácie našli využitie v IT biznise, internetovom bankovníctve, spravodajstve, nakupovaní, zábave... Používajú ich aj vaši zákazníci – preto by ste im mali ísť v ústrety a vstúpiť do sveta mobilných aplikácií.

Prečo potrebujete mobilnú aplikáciu? Majitelia smartfónov – vaši potenciálni zákazníci – aktívne vyhľadávajú zaujímavé mobilné aplikácie, denne ich používajú a zdieľajú ich so svojimi priateľmi. Na rozdiel od notebooku alebo PC, mobil majú vo svojej blízkosti takmer nepretržite. Šikovne navrhnutá mobilná aplikácia vám umožní nadviazať so svojimi zákazníkmi intenzívnejšiu komunikáciu, distribuovať medzi nich informácie, vybudovať si cielené publikum, podporiť predaj produktov a služieb. Úspešná mobilná aplikácia ľahko vyvolá virálny efekt, získa vám zákaznícku komunitu a pomôže vybudovať značku.

Mobilné aplikácie pre interné použitie? Aj v rámci vnútrofiremnej komunikácie a pracovných procesov nachádzajú na mieru navrhnuté mobilné aplikácie výborné uplatnenie. Napríklad ako komunikačný nástroj medzi predajcom a skladom (či medzi manažérom a pracovníkmi v teréne). Mobilné aplikácie predstavujú spoľahlivý a bezpečný nástroj na aktualizáciu, synchronizáciu a zdieľanie firemných dát.

Icon: 

Ako robíme mobilné aplikácie?

Vytvoríme vám mobilnú aplikáciu na mieru

Pri tvorbe každej mobilnej aplikácie hľadáme unikátne riešenie, ktoré najlepšie vystihne váš marketingový zámer a vaše potreby.

Od dobrého nápadu až po vydanie aplikácie

Vývoj mobilných aplikácií pre Windows Phone

Mobilné aplikácie pre Windows Phone

Navrhujeme a vyvíjame natívne aplikácie pre Windows Phone – najrýchlejšie rastúcu mobilnú platformu.

Tvorba mobilných aplikácií pre Android

Vývoj mobilných aplikácií pre Android

Navrhujeme a vyvíjame natívne mobilné aplikácie pre Android – open source platformu, ktorej patrí budúcnosť.

Vývoj mobilných aplikácií pre iOS

Mobilné aplikácie pre iOS

Navrhujeme a vyvíjame natívne mobilné aplikácie pre iOS (Apple iPhone, iPad, iPod).

Multiplatformové aplikácie

Jedna aplikácia pre všetky typy zariadení (PC, tablety, mobily...)

Vzhľadom na rozmanitosť typov zariadení a operačných systémov môže byť náročné udržiavať niekoľko natívnych mobilných aplikácií (zvlášť pre Android, iOS, Windows Phone...). Alternatívou sú multiplatformové aplikácie funkčné vo všetkých typoch mobilných zariadení bez ohľadu na operačný systém.

Výhody multiplatformových aplikácií

Dizajn mobilných aplikácií

Dobrý dizajn užívateľského prostredia je základom úspechu

Dizajn mobilných aplikácií je špecifický spôsobom ovládania a užívateľským prostredím mobilných telefónov a tabletov. Pri návrhu dizajnu mobilných aplikácií dbáme na optimalizáciu pre rôzne typy a veľkosti displejov, intuitívnu prehľadnú navigáciu a komfortné ovládanie aplikácie.

Webformulár