Responzívne webové stránky a aplikácie

Responzívny web design – od návrhu až po finálnu realizáciu

Stále viac užívateľov surfuje po internete a nakupuje online zo svojich mobilov a tabletov. Mobilní užívatelia internetu sa stali aj na Slovensku významnou cieľovou skupinou. Je na nich váš web pripravený?

Výhody responzívneho webu alebo e-shopu:

  • plná použiteľnosť a funkčnosť vo všetkých typoch zariadení (mobil, tablet, PC) a operačných systémov (Windows, Linux, mobilné operačné systémy...),
  • nie je potrebné udržiavať v prevádzke zvlášť desktopovú a mobilnú verziu vašich webových stránok – stačí vám jeden (responzívny) web,
  • váš (responzívny) web získa z mobilných zariadení vyššiu návštevnosť ako web neoptimalizovaný pre mobily a tablety,
  • dobre navrhnutý responzívny e-shop ide v ústrety „mobilným“ zákazníkom a uľahčuje im nakupovanie priamo z mobilu či tabletu.

Návrh a tvorba responzívnych webstránok

Responzívne weby a aplikácie navrhujeme s nekompromisným dôrazom na ich použiteľnosť a plnenie vašich marketingových cieľov. Vzhľadom na špecifiká mobilného internetu a ovládanie cez dotykový displej dbáme od prvej skice na komfortné ovládanie a prehľadný webdesign. Maximálnu snahu venujeme rýchlemu načítavaniu responzívnej webstránky alebo aplikácie. Samozrejmosťou je použitie najmodernejších technológií a optimalizácia stránok pre vyhľadávače (SEO).

Potrebujete responzívny web?

Kontaktujte nás – navrhneme, otestujeme a spustíme do ostrej prevádzky váš responzívny web, e-shop alebo mobilnú aplikáciu. Zabezpečíme aj marketingovú podporu a prípadný ďalší vývoj webu či aplikácie.

Services Taxonomy:

Webformulár